Nasze usługi

Oklejanie frontów

Pracujemy na profesjonalnych maszynach Brandt, oklejamy fronty meblowe dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś!

time

Terminowość

Twoje zlecenie zawsze
będzie na czas

znajdź maszynę

Profesjonalne maszyny

Używamy maszyn tylko renomowanych marek

quality

Wysoka jakość

Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług

rachunek png

Dobre ceny

Gwarantujemy zawsze konkurencyjne ceny

Wyślij wiadomość

Formularz kontaktowy

Sebastian
Bartłomiej


  Zadowoleni klienci

  Zobacz opinie

  Wysłałem zapytanie o cięcie laserem sklejki na adres mailowy. Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź z wyceną poszczególnych elementów. Okazało się, że firma Woodmachine posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz sklejek pod cięcie laserowe. Potrzebowałem wykonać model ze sklejki 3mm oraz 4mm. Ta różnorodność nie była żadnym problemem. Towar dotarł do mnie w trzy dni robocze. Obawiałem się, ze względu na długie i cienkie detale, że coś może uszkodzić się w transporcie. Na szczęście całość była świetnie zapakowana przez co przesyłka dotarła w całości. Jestem zadowolony z usług firmy Woodmachine i jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował wycinanie laserowe, na pewno zgłoszę się po wycenę.
  marketing
  Artur
  Łódź
  Firmę Woodmachine znalazłem przypadkowo w internecie gdy szukałem alternatywy dla ręcznego wykonywania zdobień z drewna. W ten sposób wpisałem zapytanie w wyszukiwarkę o wycinanie laserowe i przeszedłem na stronę z usługami. Po przeglądnięciu oferty firmy przesłałem zapytanie. Po krótkiej wymianie mailowej otrzymałem pełną informację związaną z propozycją rozwiązania mojego problemu. Cięcie laserem CO2 okazało się strzałem w dziesiątkę. Zaoszczędziłem w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy a finalne cięcie laserem okazało się dużo bardziej precyzyjne niż ręczna robota. Współpracujemy już dłuższą chwilę i mam nadzieję, że będzie to początkiem długofalowego kontaktu.
  marketing
  Michał
  Grudziądz
  Wykonujemy różnego rodzaju prezenty z drewna i sklejki. Do tej pory wszystkie nasze projekty wykorzystywały technologię CNC. Postanowiliśmy jednak spróbować czegoś wydajniejszego i bardziej precyzyjnego. Padło na cięcie laserem, które spełniało nasze wymagania. Zależało nam na początek na wykonaniu kilkuset sztuk naszych produktów. Okazało się, że wycinanie laserowe sprawdza się świetnie w tym wypadku a terminy realizacji są zdecydowanie krótsze, niż na maszynach CNC. Nasze produkty trafiły do nas w ciągu jednego tygodnia i od razu przyniosły uśmiech w naszym zespole. Bardzo dobrze wykonane cięcie laserowe, powtarzalne elementy śmiało mogliśmy przekazać naszym
  marketing
  Mariusz
  Kraków
  X