Nasze usługi

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem 2D i 3D. Jeżeli potrzebujesz wykonać jakiś model, ale nie posiadasz projektu graficznego, nic straconego! Przygotujemy go za Ciebie. Napisz do nas przez nasz formularz kontaktowy.

time

Terminowość

Twoje zlecenie zawsze
będzie na czas

znajdź maszynę

Profesjonalne maszyny

Używamy maszyn tylko renomowanych marek

quality

Wysoka jakość

Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług

rachunek png

Dobre ceny

Gwarantujemy zawsze konkurencyjne ceny

Wyślij wiadomość

Formularz kontaktowy

Sebastian
Bartłomiej


  Zadowoleni klienci

  Zobacz opinie

  Wysłałem zapytanie o cięcie laserem sklejki na adres mailowy. Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź z wyceną poszczególnych elementów. Okazało się, że firma Woodmachine posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz sklejek pod cięcie laserowe. Potrzebowałem wykonać model ze sklejki 3mm oraz 4mm. Ta różnorodność nie była żadnym problemem. Towar dotarł do mnie w trzy dni robocze. Obawiałem się, ze względu na długie i cienkie detale, że coś może uszkodzić się w transporcie. Na szczęście całość była świetnie zapakowana przez co przesyłka dotarła w całości. Jestem zadowolony z usług firmy Woodmachine i jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował wycinanie laserowe, na pewno zgłoszę się po wycenę.
  marketing
  Artur
  Łódź
  Firmę Woodmachine znalazłem przypadkowo w internecie gdy szukałem alternatywy dla ręcznego wykonywania zdobień z drewna. W ten sposób wpisałem zapytanie w wyszukiwarkę o wycinanie laserowe i przeszedłem na stronę z usługami. Po przeglądnięciu oferty firmy przesłałem zapytanie. Po krótkiej wymianie mailowej otrzymałem pełną informację związaną z propozycją rozwiązania mojego problemu. Cięcie laserem CO2 okazało się strzałem w dziesiątkę. Zaoszczędziłem w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy a finalne cięcie laserem okazało się dużo bardziej precyzyjne niż ręczna robota. Współpracujemy już dłuższą chwilę i mam nadzieję, że będzie to początkiem długofalowego kontaktu.
  marketing
  Michał
  Grudziądz
  Wykonujemy różnego rodzaju prezenty z drewna i sklejki. Do tej pory wszystkie nasze projekty wykorzystywały technologię CNC. Postanowiliśmy jednak spróbować czegoś wydajniejszego i bardziej precyzyjnego. Padło na cięcie laserem, które spełniało nasze wymagania. Zależało nam na początek na wykonaniu kilkuset sztuk naszych produktów. Okazało się, że wycinanie laserowe sprawdza się świetnie w tym wypadku a terminy realizacji są zdecydowanie krótsze, niż na maszynach CNC. Nasze produkty trafiły do nas w ciągu jednego tygodnia i od razu przyniosły uśmiech w naszym zespole. Bardzo dobrze wykonane cięcie laserowe, powtarzalne elementy śmiało mogliśmy przekazać naszym
  marketing
  Mariusz
  Kraków
  X